خرداد ۶, ۱۳۹۸

فلزیاب تصویری EXP4000

exp 4000 - فلزیاب تصویری EXP4000

فلزیاب تصویری EXP4000

ساده بی نظیر در جهان ساخته شده مختص گنج یابی سادگی و قدرت بالای این دستگاه چه برای افراد مبتدی و چه افراد بسیار حرفه ای آن را در رتبه بهترین دستگاه برای جستجوی دفینه قرار داده است.

فلزیاب تصویری

دارای تشخیص اتوماتیک آنتن جی پی آر به این منظور که آنتن اوریجینال وساخت خود شرکت اوکی ام به آن وصل شده باشد تا هم از آسیب به خود دستگاه جلوگیری شود و هم اینکه دستگاه بهترین کارایی را داشته باشد .

دارای قدرت نفوذ بالا در زمین که تا ۲۵ متر در زمین نفوذ میکند و هر گونه دفینه ،تونل خاک به هم خورده و لایه های سنگ و ساروج را بر روی صفحه مانیتور خود آشکار می سازد .EXP4000 - فلزیاب تصویری EXP4000

ابتدا میتوان از زمین مورد نظرچندین اسکن گرفت و بعد در زمان مقتضی آنها را برای بررسی بیشتر به کامپیوتر منتقل کرد.بخش تفکیک (Discrimination ) حدودا مثل اسکن زنده عمل کرده و سرعت و قدرت کار را بالا می برد ومیتواند در تایید نتایج اسکن اصلی بسیار مفید باشد .

این دستگاه بهترین گنج یاب موجود در جهان می باشد .چون هم کار با آن ساده است و هم اینکه حمل و نقل آن راحت است و هم اینکه بیشترین قدرت را بین دستگاه های موجود در جهان داراست .

EXP4000img1 - فلزیاب تصویری EXP4000

قدرت نفوذ تا۲۵متر آن و حذف مواد معدنی خاک و دیگر ناخالصی های سطحی ای اکس پی ۴۰۰۰ را به یکی از بهترین دستگاه های گنج یابی در جهان تبدیل کرده است.

اگر این دستگاه را با Super Sensor به کار ببرید میتوانید از تفکیک آن تا عمق ۲۵ متر بهره ببرید که در بین دستگاه های موجود مزیت منحصر به فردی می باشد.

محصول دیگر این شرکت  فلزیاب Rover UC

EXP4000img2 - فلزیاب تصویری EXP4000

وسایلی که میتوانید با هم یا جداگانه به دستگاه ای اکس پی۴۰۰۰ خود اضافه کرده و کارایی آن را برای اهداف خاص خود بالا ببرید از این قرار است:

آنتن ۲۵ سانتی متری :آین آنتن بهترین انتخاب برای پیدا کردن اهداف کوچک تا عمق ۲۵ متر می باشد .

 

EXP4000img3 - فلزیاب تصویری EXP4000

EXP4000img4 - فلزیاب تصویری EXP4000

EXP4000img5 - فلزیاب تصویری EXP4000

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس مستقیم