خرداد ۵, ۱۳۹۸

فلزیاب PDF 1000

PDF 1000 - فلزیاب PDF 1000

فلزیاب PDF 1000

فلزیاب PDF 1000 به خاطر ویژگی خاص آن شما میتوانید خیلی سریع آن را آماده استفاده کنید .قدرت جستجوی سریع ۱۰ مایل و تا عمق ۷۰ متر را دارا می باشد .

این دستگاه مشخص میکند که فلزی که شما پیدا کرده اید طلای ساخته شده است , طلای خالص در سنگ ها است یا طلای معدنی است .توانایی کشف نقره را نیز دارا می باشد .

حتی اگر طلا درون جعبه فلزی یا شیشه یا صندوقچه چوبی یا بتون و در زیر ساروج هم باشد این دستگاه قادر است آن را ردیابی کند یکی از مشکلاتی که جستجو گران اغلب با آن روبرو میشوند این است که دستگاه وجود فلز را تشخیص داده است اما به خاطر آلودگی خاک به واسطه قرار گرفتن آن فلز به مدت طولانی در زیر زمین قادر به تعیین موقعیت درست برای حفاری نمیشوند .

فلزیاب PDF 1000

فلزیاب PDF 1000

PDF 1000 با استفاده از سیستم Target Reflection Nullifier قادر است این مشکل را برطرف نموده و موقعیت اصلی هدف را به شما نشان بدهد .

از دیگر مزایای این دستگاه این است که اندازه حدودی فلز کشف شده را هم به شما نشان میدهد شما با استفاده از صفحه کنترل دستگاه میتوانید محیط جستجو را وسیع کرده یا محدود نمایید .

همچنین بسیاری از دستگاه ها نسبت به شرایط هوا حساس بوده و در بعضی از شرایط به درستی کار نمیکنند .اما این دستگاه قابل تنظیم با تمام شرایط آب و هوا است و سیگنال های اضافی زمین یا به اصطلاح نویز زمین را میگیرد .

محصول دیگر این شرکت  فلزیاب Thunder Stick

با یک شارژ باطری آن تا ۲۴ساعت به صورت مداوم کار میکند واین نیز یکی از دیگر مزایای دستگاه است . در کل خرید آن به تمام جستجوگران حرفه ای توصیه میشود چه به صورت تکی یا کمکی یک دستگاه دیگر دستگاه بسیار مناسبی می باشد .

جهت اطلاع از قیمت فلزیاب با ما در تماس باشید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس مستقیم